Biznes – listy od świętego Mikołaja

  Kto nie chciałby, aby otrzymać listu od Świętego Mikołaja? I nie mówimy tu tylko o wszelkiego rodzaju listach, ale prawdziwym, spersonalizowanym liście od samego Mikołaja samego. Pamiętam, że pisywałem listy do Świętego Mikołaja, kiedy byłem dzieckiem, ale nigdy nie otrzymałem odpowiedzi. Oczywiście, rodzice kupili mi rzeczy, o które prosiłem, ale nigdy nie pomyśleli, aby napisać list od Świętego Mikołaja i wysłać go w odpowiedzi pisemnej. Tak więc wydaje się, że każdy, kto jest zainteresowany zarabianiem pieniędzy może rzeczywiście zacząć od biznesu „Listy od Świętego Mikołaja” i działać w tym bardzo skutecznie.

  Co to za biznes dokładnie?

  Jeśli intryguje Cię ten pomysł, to prawdopodobnie chcesz dowiedzieć się, czym ten biznes naprawdę jest i jak to działa. Więc zaczynamy. Po pierwsze, upewnij się, że potrafisz podszyć się pod Mikołaaja i chcesz dzieci z całego świata uczynić szczęśliwymi. Następnie trzeba stworzyć stronę internetową i zacząć od reklamowania tej usługi, którą oferujesz. Będziesz po prostu musiał pisać spersonalizowane i niepowtarzalne listy do dzieci, mówiąc, niezależnie to co ich rodzice chcą im powiedzieć.

  Co jest potrzebne do rozpoczęcia tego typu działalności?

  Oto lista rzeczy, jakie trzeba będzie mieć, jeśli planujesz odnieść sukces w tej branży:

  → Wyobraźnia – aby rozpocząć, trzeba mieć ogromną wyobraźnię. Listy te mają za zadanie olśnić dzieci i pozwolić im poczuć się magicznie. Tak wysoki poziom wyobraźni jest wymagany, aby to przypominało faktycznie list prosto od Mikołaja.

  → Umiejętność pisania – Pewien poziom umiejętności pisania jest wymagany, ale nie musi być on zbyt wymyślny. Jakby nie patrzeć te listy będą odczytywane będą przez dzieci, więc nie trzeba mieć doktoratu z literatury angielskiej aby napisać dobry list od Mikołaja.

  → Organizacja – Jeśli planujemy zaoferować swoje usługi w okresie świątecznym – to moment kiedy masz najwięcej klientów – musisz być gotowy do zorganizowania tego w dobry sposób, aby i nigdy nie stracić klienta.

  → Obsługa komputera – Naturalnie, trzeba wiedzieć, jak korzystać z Internetu, aby zarządzać swoją stronę internetową, edytorem tekstu, a także przyda się jakiś program graficzny do stworzenia jakiejś fajnej animacji i obrazków dla dzieci.

  Co jest następne?

  Po ustaleniu, że masz wszystkie atrybuty i umiejętności jakie wspomniano powyżej, to jest czas, aby upewnić się, że masz to, czego trzeba, aby rzeczywiście stworzyć takiego mejla. Więc trzeba będzie uzyskać kilka ciekawych i najlepiej odnoszących się Bożego Narodzenia koper, przydadzą się kolorowe papiery i spinacze, znaczki, i tak dalej. Ponadto, jest to świetny pomysł, aby użyć czegoś, co przypomina śnieg na wszystkich kopertach, może to być styropian, coś na kształt ducha Bożego Narodzenia, wszystko by jak najbliżej dotrzeć do dzieci, spragnionych listu od świętego. Zatem nie ma się co zastanawiać ani chwili dłużej, ale trzeba już teraz wziąć się za przemyślanie tego pomysłu, aby być gotowym na przyszłoroczne mikołajki. Zatem do dzieła, Mikołaj wszakże pracuje cały rok.